Lajme

11 June 2019

1 arsye më shumë për t’u martuar me Ledri Vulën!

Ledri Vula është 1 prej meshkujve më të njohur të show biz-it shqiptar e gjithashtu një nga më të pëlqyerit nga audienca mbarë e gjërë, kryesisht femrat për fizikun dhe tipin e tij.

Xheraldina Vula, e ëma e reperit hapi së fundmi dyert e shtëpisë ku jeton reperi Ledri Vula për programin “My Living”.

Vila dy katëshe ku jeton burri juaj i ardhshëm (urojmë) është thjeshtë fantastike. Dashuri me shikim të parë, si reperi. Nejse, pamjet flasin vetë:

Dhoma ku mund të flini ju me Ledrin 🙂

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com