Lajme

28 April 2014

10 selfiet me te keqinj te historise selfiane :)

||
0 Comment
|

Perpara disa viteve,kur interneti nuk ekzistonte,pak nga ne kishim informacion se sa te ngjashem jemi me pjesen tjeter te botes. Dhe ne momentin kur interneti erdhi,u lidhem. Me pas u krijuan portale te ndryshme ku njerezit mund te shperndanin foto dhe video me pjese nga eksperiencat e tyre gjate dites/jetes…dhe ja ku jemi sot,epoka e #selfie ! Selfie te jep mundesine te jesh ti ne qender te vemendjes dhe te fotografosh ti veten tende. Sa e sa here i kemi fshire fotot qe sna pelqenin,jo profili keshtu,jo ashtu,jo bluza,jo floket…por keta njerez qe kemi perzgjedhur,nuk jane si shumica. Ato i kane publikuar fotot e tyre pa u menduar dy here,por a kane dale mire?? Shikojini dhe gjykojini vete

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com