Lajme

31 January 2019

1001 fustanet e Luana Vjollcës!

Të jesh e talentuar nuk mjafton vetëm për të qenë një prezantuese e suksesshme. Ekrani jo vetëm që kërkon njerëz të zgjuar, por gjithashtu edhe njerëz bukur dhe imazhe të kuruara.

Bukuroshja Luana Vjollca është rasti më i mirë për t’a konkretizuar këtë fakt. Befason gjithmonë me daljet e saj televize, si në programet që ajo moderon apo në ato që është e ftuar. Fustanet e Luanës shpesh janë kthyer si burim frymëzimi nga vajzat e reja për t’i pasur në garderobën e tyre.

Sigurisht që format bombastike dhe tiparet e bukura të Luanës i bëjnë fustanet të cilat ajo vesh të duken tepër të bukura.

Nga e kuqja tek e zeza, nga të thjeshtat tek ekstavagantet, nga të shkurtrat tek të gjatat, Luana gjithmonë mahnit me fustanet.

Shikoni dhe shijoni këtë galeri me disa nga super veshjet e Luanës, një shembull për t’u marrë mga koleget e saj dhe jo vetëm.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com