Lajme

15 April 2017

17 meshkujt më sexy shqiptarë sipas revistës amerikane

|
By
|
0 Comment
|

Revista e njohur e modës në New York “The Revue”, është përqendruar në një nga artikujt e saj të radhës te meshkujt shqiptarë.

Në një artikull të titulluar “17 meshkujt më të nxehtë shqiptarë“, kjo revistë ka listuar plot 17 emra të meshkujve të njohur të fushës së artit dhe sportit.

“Është pothuajse revista e periudhës së verës … dhe kjo do të thotë që ne së shpejti do të jemi në gjendje që të flasim për meshkujt seksi me pantallona të shkurtra, por derisa vera të vijë kemi listuar 17 meshkuj seksi shqiptarë / kosovarë për ju, kështu që kënaquni”, shkruan “The Revue”.

Lista kryesohet nga reperi i njohur kosovar Capital T i shpallur si mashkulli më seksi shqiptar dhe pasohet nga Noizy në vend të dytë dhe modeli Patrick Rukaj në vend të tretë.

17.Seven Saraqi

16.Emir Bajrami

15.Dren Abazi

14.Getoar “Geti” Selimi

13.Valdrin Muriqi

12.Alban Skenderaj

11.Edi Jusaj

10.Ledri Vula

9.Pajtim Kasami

8.Bastri Krasniqi

7.Niko Pepaj

6.Lorik Cana

5.Ilir Etemi

4.Blerim Destani

3.Patrick Rukaj

2.Rigels “Noizy” Rajku

1.Trim “Capital T” Ademi

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com