Lajme

27 June 2018

2 Ton sjell projektin e tij më të ri “Melisa”

Reperi i njohur 2 Ton ka publikuar projektin e tij më të muzikor.

“Melisa” mban titullin kënga e tij më e re, e cila është mjaft ritmike dhe është fiks për stinën e verës.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga vet reperi, ashtu si në shumë prej këngëve tjera të tij.

Kënga trajton një temë dashurie, dedikuar kryesisht për vajzat me emrin ‘Melisa’.
Kënga është publikuar në kanalin YouTube me një klip mjaft veror, në të cilin 2 Ton vjen mjaft me stil si çdo herë tjetër.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com