Lajme

11 April 2019

20 vjeçarja vdes teksa po përdorte celularin në dush, e zë korenti

Një 20- vjeçare me emrin Anastasia u gjet e vdekur në dush nga nëna e saj.

Teksa 48- vjeçarja Oskana po kthehej nga puna, gjen vajzën e saj 20- vjeçare të pajetë në dush.

 

Anastasia kishte qenë duke përdorur celularin teksa ai ndodhej në karikim dhe ajo në dush.

Ky është rasti i pestë brenda vitit në Rusi.

Copyright: MCN Radio Albania\ Ronaldo Sharka

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com