Month

July 2015

Noa dhe Argjentina

Argjentina Ramosaj sapo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Cifti e ka pagëzuar vogëlushin me emrin Noah dhe për fansat e këngëtares... Read More
22
July 2015

Beyonce apo Ciljeta

Nderkohe qe flitet klipi I Ciljetes dhe Noizy, Gangsta Love qarkullojne dhe foto nga klipi. Sa origjinale jan treguar kengetaret do thoni ju? Kete mund... Read More
20
July 2015
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com