Day

July 14, 2017

Kesha rikthehet me Woman

Këngëtarja e famshme, Kesha, pas këngës “Praying” është rikthyer në skenë me një këngë dhe videoklip tjetër.Kesha para pak orësh ka publikuar këngën “Woman”.Kënga është... Read More
14
July 2017
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com