Day

September 12, 2018

Antikonformiste dhe kundër depilimit, Lourdes pasi ekspozoi qimet nën sqetull, sjell në sfilatë edhe ato në këmbë. Vajza e Madonës, Lourdes Leon është prezantuar në... Read More
12
September 2018
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com