Day

July 5, 2019

||
0 Comment

Luana tërbon rrjetin!

E veshur me jeshile, ngjyra e vitit në modë, pantallona të gjata të zbërthyera, reçipeta dhe xhaketë, flokët të kapura bisht dhe disi të çrregullta,... Read More
05
July 2019
||
0 Comment

Juliana ti je?

Juliana Pasha është një prej zërave më të mirë live në kryeqytet. Përsa i përket look-ut këngëtarja i ka qëndruar besnike prej vitesh flokëve të... Read More
05
July 2019
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com