Lajme

03 July 2017

21 Savage dhe Amber Rose tashmë në një lidhje serioze

|
By
|
0 Comment
|

Ndërsa 21 Savage është përgatitur për nxjerrjen e projektit të tij Issa këtë të premte, ai u mor gjithashtu me disa reagime ndaj romances së përfolur me Amber Rose.21 dhe Rose nuk kanë folur publikisht për statusin e marrëdhënieve të tyre, por ato janë parë duke mbajtur duart në foto.Reperi ka ofruar një përgjigje për këdo që është kritikuar për atë që shfaqet “i butë” për shkak të situatës së tij të takimit.
“N-ggas me të vërtetë mendoj se një njeri që shpreh ndjenjat e tij tek një vajzë është i butë,por ne të gjithë duhet të tregojmë sa duhemi çdo ditë”, shkruajti në tweeter.
Amber gjithashtu ka postuar një meme të Instagram të një burri me një trëndafil në gojën e tij duke mbajtur një pistoletë dhe ajo ka etiketuar reperin “X” në foto.
“Banditët gjithashtu kanë nevojë për Dashuri”, shkruante në foto.Sipas TMZ-së, çifti tashmë është takuar me familjet e njëri-tjetrit pas vetëm pak javësh që dalin bashkë.

Thugs need Love too ?

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com