Lajme

07 July 2014

Chris Brown krenohet me te pasmet e te dashures

||
0 Comment
|

Ai ka pak dite qe ka dale nga burgu dhe po shijon lirine.
Diten e Pavarsise Chris Brown e festoi me te dashuren, Karreche Tran dhe makinen e re, nje Lamborghini portokalli.
Brown nuk rezistoi dot pa postuar dhe nje foto te te pasmeve te se dashures se tij.

article-0-1F676B9D00000578-116_634x454

article-0-1F678BB000000578-502_634x478

article-0-1F678BD400000578-380_634x473

article-0-1F67503C00000578-68_634x705

article-0-1F67563D00000578-535_634x433

article-0-1F67574E00000578-142_634x1100

article-0-1F67584500000578-130_634x692

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com