Lajme

04 December 2018

4 nuancat e dimrit që do ju tregojnë gjithmonë të veshura shtrenjtë

Që ta dini, ngjyrat që mund t’i vishni gjatë gjithë vitit janë vetëm 4. Janë perfekte për ditët e vjeshtës dhe dimrit. Por ajo që është më e rëndësishme është se këto nuanca ngjyrash kanë vetin tju tregojnë sikur ju keni harxhuar shumë për ti patur ato pjesë të garderobës suaj.

Për ta kuptuar se ç’duam të themi, hidhni një sy më poshtë.

 

E kuqja e verës

Garderoba e dimrit ka nevojë për këtë ngjyrë. Me patjetër!

Çokollatë e errët!

Kombinojini me nuanca të tjera të ngjyrës kafe për një pamje më të balancuar.

E verdhë në safir

Imagjinojeni veten duke ecur rrugëve me një fund të tillë!

Gri e hapur

Ngjyrë që s’të mërzitet kurrë dhe lehtësisht e kombinueshme me gjithçka.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com