Lajme

10 July 2018

Shifrat e çmëndura që këto VIP-a marrin për një postim në instgram!

“Hooper” bëri një renditje të personave që paguhen më shumë për një postim në rrjetin social “Instagram”.

Në vend të parë renditet këngëtarja Selena Gomez, e ndjekur nga Kim Kardashian dhe futbollisti Cristiano Ronaldo. Më poshtë keni mundësi që të shikoni shtatë Vip-at që paguhen më shumë për një postim

1-Selena Gomez – 122 milionë ndjekës – 484 mijë euro për postim

 

2-Kim Kardashian – 100 milionë ndjekës – 441 mijë euro për postim

 

3-Cristiano Ronaldo – 104 milionë ndjekës – 350 mijë euro për postim

 

4-Kylie Jenner – 95 milionë ndjekës – 350 mijë euro për postim

 

5-Kendall Jenner – 81.7 milionë ndjekës – 325 mijë euro për postim

 

6-Khloe Kardashian – 68 milionë ndjekës – 220 mijë euro për postim

 

7-Kourtney Kardashian – 57.8 milionë ndjekës – 220 mijë euro për postim

.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com