Lajme

06 August 2018

Publikohet kënga e re nga Dafina Zeqiri dhe Lumi B

Lumi B dhe Dafina Zeqiri kanë bashkuar forcat për të sjellë bashkëpunimin e ri. “Kalon” titullohet kënga e re e realizuar nga REDBOX Entertainment. Për xhirimin e videoklipit është kujdesur produksioni Pink Moon Creative.

Lumi edhe Dafina kanë bashkëpunuar edhe në të kaluarën dhe projektet e tyre kanë realizuar të suksesshme. Një prej këngëve të pëlqyera, është bashkëpunimi “Na”, që Lumi së bashku me Vig Poppan (si “Kaos”) e sollën me Dafinën.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com