Lajme

15 August 2018

Gjiko me postimin e tij sapo konfirmoi thashethemet për pritjen e ëmbël të Elitës

Reperi Gjiko dhe Elita Rudi vazhdojnë të jenë qendra e vëmendjes së mediave rozë. Prej disa javësh po përflitet për një shtatzëni të mundshme të Elitës. Fillimisht i përgënjeshtroi këto zëra por fotot e publikuara tregojnë krejt të kundërtën.


Madje dhe vetë Gjiko duket se e ka konfirmuar edhe vet Gjiko përmes një postimi që ka bërë një Instagram. Ai ka publikuar një foto ku shafqet së bashku me Elitën të shtrirë në natyrë, ku duken më të dashuruar se kurrë.

Day dreaming about our future 💏

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

“Duke ëndërruar për të ardhmen”, shkruan Gjiko bashkëngjitur fotos ku shfaqet së bashku me Elitën, e cila shihet e shtirë në një pozicion të tillë ku barku nuk i duket qartë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com