Lajme

17 June 2017

50 Cent , i pakënaqur me filmin e Tupac Shakur

|
By
|
0 Comment
|

Ndërkohë që disa mendonin se fimi ‘All Eyez on me’ i përkiste në mënyrë të përsosur historisë së jetës dhe karrierës së Tupac Shakur,ka pasur dhe shumë të tjerë që menduan se biopiku ishte bërë keq, duke e quajtur filmin një plehrë nga fillimi në fund.Ashtu siç bëri dhe 50 Cent pasi ishte në shfaqjen e filmit të Tupac ‘All Eyez On Me’.
50 Cent u shpreh i pakënaqur:’Unë e pashë filmin,m’u duk si një shaka.Eshtë thjesht një plehrë’.

‘Ndërsa ky film supozohej të ishte klasik,ata e kanë prishur fare’-thotë 50 Cent.

‘Shkoni shikojeni dhe do të bëheni keq edhe ju. Dua lekët e mia mbrapsht’ – shprehet ai.

#50Cent goes in on #AllEyezOnMe #Tupac

A post shared by BTI (@behindtheindustry) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com