Lajme

11 October 2018

Rita Ora nuk zhgënjen as këtë herë

Rita Ora  duket se shumë shpejt do të sjell një trend të vetin pasi shijet e saj lidhur me këtë fushë janë mjaft të spikatura ,Rita zgjedh gjithmonë të vesh diçka që bie në sy.. Ajo është parë sërish teksa ecte në rrugë këtë të hënë ndërkohë që mbante veshur një fustan i cili ishte i gjithi me kolore shumëngjyrëshe dhe një palë taka pink të cilat dukeshin se kombinoheshin shumë mirë me fustanin .Rita ja doli dhe këtë herë të tërhiqte vëmëndjen e shumë paparacëve.

Rainbow bright! Rita Ora brought some bold color to her Extra appearance in LA on Monday

All eyes on her: The 27-year-old Anywhere hitmaker dazzled in a multicolored frock as she arrived at the studios in Universal City

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com