Lajme

16 November 2018

4 vjet pa të dashur, Bebe Rexha pyet fansat: Kam diçka që nuk shkon?

Sukseset për këngëtaren e njohur, Bebe Rexha vazhdojnë të rriten dita-ditës. Kjo lidhet dhe me faktin se ajo punon së tepërmi për të arritur këtu ku është sot. Por përmes një postimi në Twitter, ajo ka ndarë me fansat një fakt vërtet interesant.

Këngëtarja ka 4 vite pa të dashur dhe duket se është mërzitur disi nga ky fakt: “Kam 4 vite pa të dashur. A është normale kjo, kam diçka që nuk shkon? Muzika është i dashuri im. E mërzitshme por e vërtetë” ,shkruan në postimin e saj Bebe.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com