Lajme

25 March 2019

Adelina Berisha injoron keq Feron

Adelina Berisha është një nga këngëtaret më të komentuara në media e sigurisht një nga më të preferuarat për publikun.

Së fundmi në një intervistë për “Mirage”, Adelinës i është kërkuar të zgjedhë mes reperëve Fero dhe Fuego.

Mirëpo këngëtarja tregoi se nuk ka aspak simpati për asnjërin.

“Asnjërin nuk zgjedh. Nuk më pëlqejnë”, u shpreh Adelina.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com