Lajme

10 September 2014

9 strofa te Kanye West qe ia vlen te rishikosh

||
0 Comment
|

imageEshte e lehte ne muzike qe disa kenge nga vitet e kaluara te dalin nga mendja e degjuesve kur dita dites dalin gjithnje e me shume kenge te reja. Ndonjehere eshte me mire qe ta lini muziken tuaj ne opsionin shuffle dhe te lini kohet e vjetra te kalojne. Duke bere keshtu ne gjetem disa kenge ‘Featuring Kanye West’ qe vertet ia vlejne ti kthehen kujteses tone.

1. White Boy Ft. Kanye West & John Legend – You Know

2. Jadakiss Ft. Kanye West – Gettin It In

3. Kanye West Ft. Ludacris & The Game – Where You At “The Whole City Behind Us”

4. Consequence Ft. Kanye West – The Good, The Bad, The Ugly

5. Teriyaki Boyz Ft. Kanye West – I Still Love H.E.R

6. 88-Keyz Ft. Kanye West – Stay Up

7. Q-Tip Ft. Kanye West & Consequence – We Fight, We Love

8. Talib Kweli Ft. Kanye West – In The Mood

9. Rick Ross Ft. Kanye West – Live Fast

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com