Lajme

03 May 2018

A është i dashuruar Ledri Vula , ja si përgjigjet…

Dita e punëtorëve, 1 Maji, është kremtuar këtë vit me një koncert të madh në qendër të Tiranës, ku performuan disa nga artistët më në zë të momentit. Ai që rrëmbeu vëmendjen më të madhe të publikut ishte si gjithmonë Ledri Vula. Përpara se të ngjitej në skenë Antoneta, gazetarja e MCN Radio dhe Tema TV zhvilloi një intervistë të shkurtër me të ku ndër të tjera e pyeti nëse ishte i dashuruar dhe çfarë i kishte thënë Rita Ora kur u takuan pas koncertit në Prishtinë. Reperi si gjithmonë u përpoq t’i “bënte bisht” pyetjes, por në fund e dha përgjigjen. Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com