Lajme

30 May 2018

A ia dëgjojnë këngët konkurentëve Don Phenomi dhe Unikkatili?

I ftuar në “Intervista VIP” reperi ka treguar ndër të tjera edhe për marrëdhënien me reperat e tjerë shqiptarë dhe me muzikën e tyre.
“Përsa i përket Viktorit ai nuk dëgjon fare muzikë ai vetëm lexon, përsa i përket reperave të tjerë ata dëgjojnë këngë të ndryshme, ndërsa unë nuk dëgjoj ndonjërin në veçanti… por në qoftë se dikush bën ndonjë hit ne i japim dorën, nuk jemi inatçor.”-është shprehur Don Phenom. Për të dëgjuar përgjigjen e tij të plotë ndiqni videon më poshtë shkëputur nga intervista për Tema TV dhe Revista VIP.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com