Lajme

28 March 2018

“A ma jep” thotë Argjentina Ramosaj në projektin e saj më të ri muzikor

Këngëtarja Argjentina Ramosaj ashtu sikurse kishte paralajmëruar ka publikuar një tjetër projekt muzikor, të titulluar “A ma jep”. Kënga është punuar nga Cekic Beats dhe ES Beats, ndërsa për tekstin është përkujdesur reperi Vig Poppa.

Klipi i këngës është mjaft i veçantë dhe pranveror, dhe është punuar nga produksioni Entermedia. Argjentina edhe këtë herë vjen e thjeshtë në stil dhe mjaft tërheqëse, duke rrezatuar freski.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com