Lajme

20 February 2017

A po ndahet Dafina Zeqiri?

Prej kohësh në mediat online qarkullojnë thashetheme se këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri dhe i dashuri i saj domenikian i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Dafina dhe Hose Rodriguez kanë nisur të shoqërohen me njëri-tjetrin që prej vitit 2015 dhe marrëdhënia e tyre vazhdon për mrekulli.

Të paktën kështu kanë raportuar burime të afërta për “Prive”, duke treguar se dyshja është shumë e dashuruar me njëri-tjetrit por kanë zgjedhur ta mbajnë lidhjen e tyre larg syrit të publikut. Ndoshta në këtë mënyrë nuk do të përfundojë shpejt si marrëdhëniet e tjera të artistes.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com