Lajme

22 February 2017

A$AP Rocky dhe Kendall Jenner çifti i ri i Hollywood?

|
By
|
0 Comment
|

Kendall Jenner ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave kohët e fundit për shkak të afërsisë së saj me reperin A$AP Rocky. Prej kohësh flitet se ata janë në një lidhje, edhe pse asnjëri nuk ka dashur të prononcohet lidhur me këtë fakt.

Mirëpo mbrëmjen e djeshme ata janë parë bashkë duke hyrë në një hotel në Milano, Itali. Të dy të veshur sportiv, çifti duket se ka preferuar të kalojë disa ditë të qeta, edhe pse duhet thënë se është e vështirë t’u shpëtosh gazetarëve. Reperi gjen kohë për t’i qëndruar pranë të dashurës së tij, ndërkohë që ajo udhëton nga një qytet në një tjetër për shkak të javës së modës.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com