Lajme

16 April 2018

Adele e “çmendur” pas performancës së Beyonce në Coachella, ja çfarë poston në Instagram

Beyonce Knowles i ka mahnitur fansat në gjithë botën me performancën e saj dyorëshe në Festivalin Coachella të shtunën mbrëma.

Ndërsa jo vetëm fansat e zakonshëm e kanë ndjekur interpretimin e saj në festivalin e Kalifornisë, por atë e kanë përcjellë edhe yjet e njohura të muzikës.
Një prej tyre është e famshmja Adele, e cila e ka shijuar tej mase paraqitjen e divës amerikane në skenë.

Britanikja 29-vjeçare i ka publikuar disa video në rrjetet sociale, ku paraqitet duke u argëtuar dhe vallëzuar me muzikën e Beyonce.Autorja e hitit “Hello” madje ka bërë edhe ‘twerk’ përpara televizorit, ndërsa videot e publikuara kanë marrë miliona pëlqime.
Gjatë performancës së saj në skenë, Beyonce i befasoi të gjithë duke ftuar në skenë Kelly Rowland dhe Michelle Williams, bashkanëtaret e dikurshme të grupit “Destiny’s Child”.

Mood 1 #Beychella

Un post condiviso da Adele (@adele) in data:

Mood 2 #Beychella

Un post condiviso da Adele (@adele) in data:

Mood 3 #Beychella

Un post condiviso da Adele (@adele) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com