Lajme

20 March 2017

Adele ndëshkon rojen e sigurisë në mes të koncertit

|
By
|
0 Comment
|

Pothuajse në çdo koncert në Australi, këngëtarja Adele ka thënë diçka që e ka lënë të habitur turmën. Dhe natën e së dielës në shfaqjen e saj në Melburn, nuk zhgënjeu para 77,300 fansave të saj.

Këtë herë ajo ndaloi koncertin të mes për të ndëshkuar një roje sigurie, që po i kërkonte turmës që të uleshin nëpër vende.

“Para se të kalojmë në këngën tjetër… më fal zotëri? A mund të ndalosh së treguari njerëzve që të ulen?”, bërtiti 28-vjeçarja.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com