Lajme

11 January 2019

Adelia Ismaili e irrituar :”Ti nuk je besnik aq sa një qen dhe origjinal sa një mace”

Adelina Ismaili gjithnjë ka ditur si të tërheqë vëmendje me pamjen dhe karakterin e saj por ajo që po tërheqë sëfundmi vëmendje nga Adelina janë pikërisht statuset e saj.

Ditën e sotme ka qenë një tjetër shkrim i saj që i ka surprizuar ndjekësit. “Persona të caktuar na bezdisin për faktin që kemi kafshë shtëpiake. Asnjëherë se kam kuptuar pse. Dhe unë kam qenë e qartë me ta: “Mos u ndjeni të kërcënuar. Ti nuk je besnik aq sa një qen dhe origjinal aq sa është një mace. Kjo është arsyeja pse ti nuk mund të jesh ‘kafsha ime shtëpiake”,-shkruan ajo.

 

 

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com