Lajme

19 July 2018

Adelina Tahiri e rrethuar me dashuri, partneri i saj bën sërish veprimin romantik

Adelina Tahiri është duke kaluar ditët e fundit të shtatzënisë dhe ajo duket më e lumtur se kurrë në krahët e bashkëshortit të saj. Ajo vazhdimisht ndan me fansat në rrjetet sociale imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj ku edhe së fundmi ka publikuar një video që padiskutim mund të konsiderohet romantike.

Ajo shihet duke udhëtuar me bashkëshortin e saj teksa në sfond dëgjohet “Tonight” e Reamon dhe papritur bashkëshorti i saj zgjatet për ta puthur Adelinën në ballë.

“Të dua”, shkruan Adelina bashkëngjitur videos të publikuar në Instagram.

❤😘🙈 i love u ❤❤❤

Un post condiviso da AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com