Lajme

18 May 2018

Adrian Gaxha vlerësohet me çmim nga YouTube

Adrian Gaxha para disa javësh publikoi këngën më të re “Lujmi Krejt” në bashkëpunim me reperin e njohur Onat. Kënga ka arritur të klikohet mbi 7.1 milionë herë në YouTube. Duket se kjo i ka sjell edhe një sukses këngëtarit shkupjan, i cili ka marrë një mirënjohje nga YouTube.

Në fakt, në kanalin zyrtar të artistit në këtë ueb-faqe janë abonuar mbi 100 mijë persona dhe për këtë iu nda një dhuratë. ”Dhurata ime nga Youtube. Faleminderit të gjithëve për abonimin”, ka shkruar Adriani në llogarinë personale të Instagramit.

@bzzz.tv @entermedia.tv

Un post condiviso da Adrian Gaxha (@adriangaxha) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com