Lajme

14 April 2018

Adriana Lima tregon linjat trupore por zhgënjen me pamjen e saj

Adriana Lima është një nga modelet më të famshme dhe më të kërkuara në botë dhe njëkohësihst një nga femrat më të shtrenjta sa i përket fotosesioneve dhe reklamave të ndryshme. Ndërsa ajo këtë epitet e ka arritur falë linjave trupore dhe fytyrës që e karakterizon. së fundmi ajo ka postuar një InstaStory ku tregon linjat trupore, sidomos muskujt e barkut, por ka zhgënjyer me fytyrën sepse është sh larg bukurisë që jemi mësuar të shohim.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com