Lajme

31 July 2018

Afërdita Dreshaj i’u tregon si të dukeni bukur në foto…

Afërdita Dreshaj pas martesës me Jakub Kindl është zhvendosur në Miami. Dhe Afërdita nuk mund ta fshehë dot lumturinë, apo surprizat dhe dhuratat që merr nga bashkëshorti i saj.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet e ulur mbi disa shkëmbinj buzë detit dhe ka një këshillë për të gjithë ndjekësit e saj. Sipas saj, nëse ke një pamje të mirë, atëherë edhe fotoja do të jetë e bukur.

Its about the view…

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

 

“I gjithë sekreti është tek pamja” shkruan ajo bashkëngjitur fotos së postuar.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com