Lajme

10 February 2018

Afërdita Dreshaj ka diçka për t’i thënë “mbretit” të saj…

Këngëtarja dhe modelja e njohur Afërdita Dreshaj vazhdimisht poston foto me të fejuarin e saj hokeistin çek Jakub Kindl. Edhe së fundmi ajo ka publikuar një fotografi shumë të ëmbël në rrjetin social Instagram, me rastin e ditëlindjes së Jakubit.

“Urime ditëlindjen dashuria ime. Jam shumë e lumtur të të quaj ty si dhëndrin tim. Përgjithmonë mbreti im”, shkruan bashkëngjitur postimit Afërdita.

Happy birthday my love..? Im the luckiest girl to call you my fiancé!? Forever my king …?? ?

Un post condiviso da Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com