Lajme

10 October 2018

Afrona Dika jep leksione për të gjitha femrat se si duhet të vishen në mënyrë zyrtare

Modelja Afrona Dika është e angazhuar me projekte të ndryshme mode. Ajo së fundmi Instagramin e ka shndërruar në një blog, ku vazhdimisht jep këshilla për femrat. Së fundmi Afrona ka postuar një foto ku duket mjaft bukur në veshje zyrtare dhe në k♪7të mënyrë ajo jep  disa këshilla për femrat se si të vishen në prezantimet zyrtare.

“Pantollona perfekte. Një bluzë të bardhë që një femër mund ta kombinojë në pafund forma. Një pallto neutrale që tërheq vëmendjen menjëherë. Dhe këpucë me taka të rrafshëta që e kompletojnë dukjen tuaj elegante. E gjitha kompletohet me një çantë me ngjyrë të përshtatshme”, shkruan Afrona bashkëngjitur postimit të saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com