Lajme

23 July 2018

Afrona Dika zbulon vendin ku do të zhvilohet ceremonia e martesës me Bleron

Prej një kohe të gjatë po flitet për martesën e Afrona Dikës dhe Blero Muharremit. Ata ende nuk e kanë vendosur një datë fiske se kur do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë por duket se Afrona po pret me padurim këtë ditë.

 

Afrona përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka treguar vendin ideal për ceremoninë.

Bukuroshja bionde ka publikuar një foto të  ambientit buzë detit të dekoruar për çiftin që do të kurorëzohet, duke etiketuar edhe Bleron në postimin e saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com