Lajme

11 January 2018

Agnesa Vuthaj atraktive me veshje tradicionale

Bukuroshja Agnesa Vuthaj numëron me mijëra ndjekës në rrjetet sociale.

Ajo është njëra ndër blogeret shqiptare më të suksesshme e cila di gjithmonë të shfaqet atraktive dhe me stil para fansave.

Vuthaj ndan me ndjekësit e saj imazhe nga jeta e saj e përditshme, ku provomon edhe produktet më të reja të brendit të saj.

Së fundmi, Agnesa ka publikuar një fotografi shumë të veçantë në InstaStory, nga seti që ka realizuar me veshje kombëtare

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com