Lajme

19 April 2018

Agnesa Vuthaj përrallore në fotosesionin e ri fotografik

Agnesa Vuthaj vazhdon të jetë një nga femrat më të bukura shqiptare. Bukuroshja shqiptare tashmë është edhe një femër e suksesshme në biznes duke lansuar linjën e saj të çantave dhe këpucëve.

Agnesa së fundmi ka realizuar një fotosesion me ngjyra të gjalla me të cilin ka sjellur verën.
Fotosesioni është realizuar nga fotografja e njohur Fjoralba Kryemadhi e cila ka sjellë Agnesën më ndryshe se herët e tjera.

Wish I could see you without closing my eyes…!

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com