Lajme

07 August 2018

Agon Amiga dhe Teuta Selimi bashkojnë forcat dhe sjellin “Lej lej”

Agon Amiga dhe Teuta Selimi kanë bashkuar forcat për të sjellë bashkëpunimin e rradhës. Bëhet fjalë për një këngë ritmike që ka për tematikë dashurinë.

“Lej lej”, titullohet kënga e re e artistëve dhe është shoqëruar edhe me një video tejet të veçantë të realizuar nga Imagine Films.

Për tekstin e këngës është përkujdesur vetë këngëtari ndërsa melodinë e ka bërë Bini Diez.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com