Lajme

22 January 2019

Ajola Xoxa i rikthehet punës vetëm tre muaj pasi solli në jetë djalin e saj

Muaji tetor për familjen Veliaj ishte ai më i bekuari pasi erdhi në jetë fëmija i parë.

E quajtën Kajan, ndaj shpesh përmes fotove të ndryshme, prej ditës së parë kur i vogli erdhi në jetë, Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj nuk kanë reshtur se treguari lumturinë dhe dimensionin e ri që ka marrë jeta e tyre, pasi janë bërë prindër.

Por edhe pse kanë kaluar fare pak muaj nga lindja e djalit Mami Ajola ka vendour të rikthehet në punë.

Përmes një postimi në instagram Ajola ndau me të gjithë ndjekësit virtual një foto ku na dëshmon se është duke punuar rreth një projekti të ri, detajet e të cilit do t’i bëjë të njohura në ditët në vijim.

Ajo që ra në sy ishte se ajola ishte kthyer në super formë.

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com