Lajme

11 February 2019

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë në moshën 69-vjeçare!

Aktori i njohur Richard Gere është bërë baba për herë të dytë vetëm pak ditë para se ai të festojë ditëlindjen e 70-të!

Ai dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, një djalë i lindur në qytetin e Nju Jorkut.

Lajmi për ardhjen në jetë të fëmijës së tij të dytë, vjen shtatë muaj para se Gere të festojë ditëlindjen e tij të 70-të.

Richard dhe Alejandra, të cilët ende nuk e kanë treguar emrin e djalit të tyre, zbuluan se ata ishin duke pritur fëmijën e parë së bashku në shtator.

Alejandra ndau një fotografi të vetes dhe burrit Gere duke takuar Dalai Lama-n, i cili kishte vënë dorën në barkun e saj për të bekuar fëmijën.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com