Lajme

18 September 2018

Aktori i njohur, Burak Ozçivit së shpejti do të bëhet baba

Mediat turke shkruajnë se Burak Ozçivit do të bëhet baba së shpejti. Partnerja e tij prej 4 vitesh, Fahriye Evcen ka zbuluar se është në pritje të ëmbël.


Sipas raportimeve çifti ishte duke e pritur një lajm të tillë prej kohësh dhe ata kanë shpërthyer në lot kur kanë kuptuar lajmin e bukur.

Fahriye e cila është 2-muajshe shtatzënë, ka qëndruar larg mediave dhe telenovelave prej muajsh të tërë që pas martesës dhe tashmë do të fokusohet në mirëqenien e vogëlushit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com