Lajme

08 November 2018

Aktori i njohur refuzon të takojë vajzën e tij të porsalindur

Aktori i njohur Owen Wilson, ka qenë gjithmonë qendra e vëmendjes për sa i përket historive të tij të dashurisë. Ai njihet si një baba i përkushtuar për dy djemtë e tij nga dy partnere të ndryshme. Para një muaji ai u bë gjithashtu baba i një vajze, të quajtur Lyla nga lidhja e tij 5-vjeçare me Varunie Vongsvirates.

Por burime për “Us Magazine”, bëjnë të ditur se aktori refuzon ta takojë vajzën dhe madje nuk do të ketë as kujdestarinë e saj. Arsyeja ende nuk dihet pork y fakt i ka zhgënjyer fansat e tij.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com