Lajme

11 January 2019

Aktorja Arta Elezaj nuk vendos dot kërkon mendimin e fansave :”Preferoni që flokët e mi të jenë kaçurrela apo të drejta?”

Arta Elezaj është aktorja që u bë e njohur për publikun shqiptar në një kohë shumë të shkurtër. Aktorja nga Istogu u bë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’ dhe së fundmi e shohim në spektaklin e humorit “Duplex”. Arta ka tërhequr shumë vëmendjen me pamjen e saj, por së fundmi ka bërë një ndryshim të papritur me flokët.

Aktorja i ka drejtuar flokët dhe u ka ndryshuar ngjyrën duke e treguar pamjen e re në Instagram.

“Preferoni që flokët e mi të jenë kaçurrela apo të drejta?”, pyet Arta fansat në foton e postuar ku ka marrë shumë komente pozitive.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com