Lajme

31 January 2019

Aktorja e njohur italiane në pritje të ëmbël! Zbuloni se për kë bëhet fjalë

Nëse fansat e aktores italiane Ambra Angiolini dhe trajnerit të Juventusit Massimiliano Allgeri e pritën shumë mirë faktin që ata ishin në një lidhje me njëri tjetrin,tani do të kenë një aryse më shumë për tu gëzuar!

Sipas disa burimeve thuhet se do të martohen në muajin qershor dhe se Ambra është në pritje të ëmbël.

41 vjeçarja ktualisht jeton ende në Brescia, ndërsa Massimiliano Allegri jeton në Torino për arsye profesionale.

Fëmija që pritet të vijë në jetë do jetë fëmija i tretë i Ambrës, pasi ajo ka edhe dy fëmijë të tjerë me një tjetër person.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com