Lajme

19 March 2019

Aktorja e njohur,Rosario Dawson mund të bëhet Zonja e Parë e SHBA-ve

Rosario Dawson,aktore e njohur amerikane sapo ka konfirmuar aludimet në lidhje me senatorin amerikan dhe kandidat demokrat për president, Cory Booker.

Cory Booker është shprehur pak kohë më parë se është në lidhje me një njeri shumë të veçantë.

Nga ana tjetër,e pyetur nga gazetarët se si po shkon lidhja me Bookerin, Dawson tha “Tani për tani është e mrekullueshme. Ai është një qenie e mrekullueshme njerëzore. Është mirë që kalojmë kohë së bashku sa herë që mundemi edhe pse jemi që të dy shumë të zënë”, u shpreh ajo.

 

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com