Lajme

31 May 2018

Alban Ramosaj paralajmëron këngën e re me skena të nxehta

Alban Ramosaj pas sukseseve me produksionet e tij muzikore së sundmi ka paralajmëruar projektin e tij më të ri muzikor pjesë e trilogjisë “Hiraeth”. Kënga e re titullohet “A Thu Pse” dhe nga fotoja e publikuar duket se albani do vijë me një video provokuese. Këngëtari nxiti komentet e ndjekësve në Instgram me foton “hot” të postuar në llogarinë e tij nga xhirimet.Ai bashkë me modelen Alesia Noka shihen në një pozë provokuese të shtrirë në breg të detit.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com