Lajme

09 June 2018

Alban Skënderaj dhe Noziy publikojnë “Drejt suksesit”

Këngëtari Alban Skënderaj dhe reperi Noizy kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri, të paralajmëruar prej disa ditësh. “Drejt suksesit” titullohet kënga e tyre më e re, e shoqëruar nga një klip interesant. Për tekstin e këngës janë kujdesur vetë këngëtarët.

Të rinjtë të shumtë janë pjesë e këtij klipi, duke sjell skena nga më të ndryshmet dhe shumë të veçanta. Teksti i këngës flet për dashurinë, jetën dhe të ardhmen, duke i dhënë këngës një atmosferë shumë frymëzuese.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com