Lajme

30 June 2018

Alban Skenderaj dhe Young Zerka publikojnë “Deja Vu”

Këngëtarët Alban Skënderaj dhe Young Zerka kanë publikuar së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri me titull “Deja Vu”.

Klipi i këngës është mjaft veror dhe me ngjyra, duke iu përshtatur mjaft mirë tematikës së këngës.
Kënga është me ritme vore, gjithmonë për t’iu përcjellë njerëzve pozitivitet”, ka treguar më tej Zerka.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com