Lajme

03 November 2018

Alban Skënderaj publikon foton e adhurueshme me vogëlushen e tij Ameli

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani vazhdimisht publikojnë imazhe me vogëlushen e tyre Ameli duke ndarë me fansat lumturinë dhe gëzimin që ajo sjell në jetët e tyre.


Së fundmi, ka qenë Albani i cili ka publikuar një foto së bashku me Amelinë. “Kur e merr babi nga kopështi shpërblimi është një puthje që të shton jetën” – shkruan Albani krahas fotos së adhurueshme.

Por edhe Miriami nuk i ka rezistuar dot këtij momenti dhe shkruan bashkëngjitur postimit, “Kuptimi i jetës time”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com